Zabiegi operacyjne kręgosłupa

Oferujemy możliwość przeprowadzenia szerokiej gamy małoinwazyjnych zabiegów operacyjnych kręgosłupa w prywatnym, komfortowym ośrodku - Euroklinice.

Czytaj więcej Rejestracja

Umów wizytę:

tel: tel: (32) 615 57 52

Przyjmuje: wt. i śr., w godz. 16:00 – 19:00

po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

ZABIEGI OPERACYJNE KRĘGOSŁUPA

Dr n. med. MARIUSZ MALISZEWSKI

Euroklinika jest komfortową i nowoczesną placówką medyczną z siedzibą w Katowicach – Ligocie. Posiada sale operacyjne i pooperacyjne oraz gabinety lekarskie. Ośrodek wyposażony jest w sprzęt medyczny najnowszej generacji i nie ma możliwości aby pojawiły się jakiekolwiek problemy z zaopatrzeniem w sprzęt, leki czy materiały medyczne, co jest zmorą publicznych ośrodków medycznych. Daje to szeroki zakres bezpieczeństwa dla pacjentów i niezwykły komfort dla operujących tu chirurgów.

Uzupełnieniem całości są komfortowe pokoje pobytowe dla pacjentów. Wszelkie warunki bezpieczeństwa wykonywanych zabiegów zapewnia wykwalifikowany zespół medyczny, a do każdego rodzaju interwencji chirurgicznych stosuje się najnowsze osiągnięcia techniki medycznej. Ponadto po zabiegach klinika zapewnia całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską. Zgodnie z deontologią lekarską personel medyczny gwarantuje pacjentom całkowitą dyskrecję.